کاربران عزیز لطفا به فروم کومه بپیوندید به تالار کومه بپیوندید
سلام ،برای دستابی انجمن کومه به آدرس coome.ir بیایید.
+5 امتیاز
797 بازدید
سوال شده توسط (7.3k امتیاز)
بچه ها به نظر شما چرا کومه این قدر سوت و کور شده حتی دیگه مگسم توش پر نمیزنه بنظرم مدیر سایت باید یه کاری بکنه وگرنه کومه از بین میره

11 پاسخ

+6 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (3.8k امتیاز)
شما قبلا عضو انجمن بودی ؟
دارای دیدگاه توسط (7.3k امتیاز)
نه ولی فرق انجمن با این جا که نمیدونم چی اسمش بزارم میدونم تازه خیلی تعریف کومه قدیم شنیده بودم
دارای دیدگاه توسط (3.8k امتیاز)
کومه قدیم خیلی خوب بود تا وقتی مدیر عوض شد و زد سایتو حذف کرد.
دارای دیدگاه توسط (6k امتیاز)
من مدیرم جدیدم عزیزم
+5 امتیاز
این ادمین ک قربونش برم اصلا ب فکر سایت نی. من حتی با خود احمد آقا که مدیر قبلی بودن و الهه خانوم که معاون بودن حرف زدم. اونا هم موافق بودن که اینجا انجمن شه. اما فداااای ادمین بشم من ک پرتالم کرده فروش املاک.

بزرگترین اشتباه رو اصلا علیرضا کرد که اینجارو فروخت به اینا ! یکی نی بگه آخه تو عرضه نداری چرا سایت میخری ؟!!! بخری ک بعد گند بزنی توش و هیچم جواب ندی ؟

تماس با ما ی بازی آنلاینم برداشته و انجمنم ک سر نمیزنه دگ دمت گرم ک چقد زرنگی کردی و برا در آمد خودت پرتالو ب گوه کشیدی (شرمنده بچه ها)
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (16.6k امتیاز)
ویرایش شده توسط
پرسش و پاسخ ایده ی جدیدیه
یعنی بگردید وبسایتای فارسی زبان خیلی کمه

من که بدم نمیاد پیشرفت کنیم عالیه فوق العاده س دیدن موفقیت کومه
باید صحبت کنین با ادمین پیشنهادارو بهشون بگین
تغییر رویه دست ادمین هستش منتهی اگر به دلایلی که واقف تر از ما هستن موافق نبودن از لحاظ تبدیل نمیشه کاری کرد

اما اینکه تو همین شرایط سخت یکی باشه دست پر موضوعات جالب توجه داشته باشه آفرین داره

رو سنگ اول خزه میزنه بعدش مهیا میشه گیاهای بیشتر میان
انگیزه درونی داشتن تویه اداره ی سایت یعنی دوامه اون

با غر زدن هیچی درست نمیشه

کومه همچیش از یه وبلاگ با سه چهار بازدید شروع شد بزرگ شد بزرگ شد یه جا درجا زد،وقتی افتاد باید دستشو گرفت نه لگد زد بگی پاشو تو که سالم بودی.

هرچی شد هر تصمیم خوبی من کمک میکنم.هستم.
امیدوارم انقدر نوجوون و جوون خوب تو کومه بود نظرایه خوب بزارن.
دارای دیدگاه توسط (3.8k امتیاز)
مشکل اینه که ادمین جان کلا جواب نمیدن. تماس با مای بازی آنلاینم انگار زحمت کشیدن بر داشتنش !
پرسش و پاسخ آخه ؟!! همه الان همه جور مطلبی اینجا میذارن. از شعر گرفته تا آشپزی و ...
این الان اسمش انجمنه نه پرسش و پاسخ. یکم اگه زحمت بکشن ادمین جان میتونن دسته بندی بکنن موضوعاتو یه انجمن درست کنن.
پرتالم ک بحث خودشو داره ...
بعدشم این ایده از نظر من هیچم خوب نی آخه ما چ سوالی داریم بپرسیم ؟! کارشناسم نیستیم که جواب بدیم. فوقش یه سرچ ساده میکنیم جوابارو از نت در میاریم ب طرف میدیم. خوب اون خودشم میتونه سرچ کنه.
پرسش و پاسخ برا کساییه ک مثلا کارشناسن یا ...
ما کومه برا تفریح میومدیم نه جواب دادن سوالات !
دارای دیدگاه توسط (16.6k امتیاز)
ویرایش شده توسط
دسته بندیم خوبه؛-)

http://coome.ir/forum/feedback
پایین انجمن تماس با ماست
+3 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.7k امتیاز)
من....کومه قبلیو موخوم......علی اقاا.....

"
+6 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.9k امتیاز)
کومه با اون  عظمتش با اون قدرتش به جایی رسیده که ما مجبوریم پرسش و پاسخ جواب بدیم

من شخصا ارزوم اینه که کومه درست شه ولی  در جواب الهه خانوم که می گه کمک کنیم ما کمک کنیم ادمین چیکارک نه نه جواب می ده نه چیزی به چه دردی می خوره کمکمون

کومه قبلی با اون قدرتش که خیلیا ارزوشون بود ه مدیر ساده تش باشن الان هیشکی خوشش نمیاد بیاد تو انجمن

بعدشم کسی که نمی تونه انجمنو مدیریت کنه  چرا خریده این اقایی که انجمنو خریده دوساله تو کوممهه عض تاریخ عضویتش 2013

یه کی هست همینطری می گرده  یهو دیده می فروشه گفته بزار بخرم خوبه :/
+5 امتیاز
دقت‌کردین که دلیل بسته شدن کومه این بود که فعالیتا خیلی کم شده بود و هیچکی دیگه کومه نمیومد؟ بعد که پرسش و پاسخ ب وجود اومد همه اومدن گفتن چرا کومه بسته شده!! خب شما ک اصلا سر نمیزدین ب انجمن انتظار دارین انجمن بمونه و هی پیشرفت کنه؟؟
ادمین گفت دیگه با این ادرس نمیشه کاری کرد منم گفتم خب با ادرسی مشابه انجمن بزنین بعد میگه ن امکانش نیست. اخه یکی نیس بگه تو دقیقا فازت چی بود از خرید این انجمن ؟!! پرتالم ک گفتم کردن فروش املاک بعد میگن فی.ل.ترینگ اخطار داده بود. بابا قابل کنترله چندبار ک تذکر بدیم فلان اواتارو نذارین دیگه بچه ها قبول میکنن.
بچه ها همه ب ادمین بگین دوباره اینجارو انجمن کنن ب ایمیلش بفرستید احمد آقا ک مدیر قبلی بود راضی شده که ادمین شه بگین که زودتر سایتو پس بگیریم بعد هم مدیریتو میدیم به احمداقا اینام دیگه برن پی کارشون !!
میتونیم انجمنو برگردونیم همه رو راضی کردم بیان فعالیت کنن تو انجمن فقط مشکل ادمینه
دارای دیدگاه توسط (1.7k امتیاز)
زور نزن......نمیشه....این سایت پس بده نیی
+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (350 امتیاز)

منم موافقم که کومه برگرده به حالت قبلشو انجمن بشه اونجوری خیلی خوب بود من بیشتر وقتا به انجمن سر میزدم ولی الان که اینجا اینجوری شده هفته ای یه بار یا دوبار میام اونم به امید اینکه اینجا دوباره مثل قبلش شده باشه خواهش میکنم کومه رو درست کنید

+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (3.3k امتیاز)
سلام

حیف که هر چی بگم تف سربالاست!

اوره......
+3 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (1.9k امتیاز)
جالبه تا الان هيشكي نميومد حالا كه كومه به گند كشيده همه قديميا ريختن تو انجمن:/ كم مونده  خود عليرضا بياد :/
+1 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (350 امتیاز)

بچه ها لااقل اگه کومه درست نمیشه یه انجمن خوب معرفی کنین تا همه ی کاربرای تو کومه برن اونجا و اونجا با هم در ارتباط باشن به نظر من که فکر نکنم کومه دیگ درست بشه

موافقم..................
دارای دیدگاه توسط (6k امتیاز)
من دارم می زنم
+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (6k امتیاز)
با عرض سلام من نغمه خانم هستم راستش من مدیر سایتم می خواهم یک وبلاگ دیگری درست کنم پس من این سایت رو از اول در میارم من می خواهم بسازم در حال ساخت است داره سعو ساز هم میشه با تشکر ؟؟؟؟؟
دارای دیدگاه توسط (770 امتیاز)
منظورت از وبلاگ ...همون انجمنه دیگه؟؟؟؟؟؟
دارای دیدگاه توسط (470 امتیاز)
چون ادم همش که بیکار نیست باید همه روزه باشه تا ادم بتونه درد ودلشا بنویسه تو وب سایت دوست عزیز.1394/10/23 توسط نفس نفس
دارای دیدگاه توسط (470 امتیاز)
خیلی عالیه وب سایتو نزود جواب ما رو بدین نغمه اجی من نفسم 1394/10/23
بازی آنلاین | online games دیجی ابزار وسایت | فروم
...