به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید :به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید
سلام ، انجمن کومه به دلایلی(سوالی هست از قسمت ارتباط با ما بپرسید) اقدام به تغییر کلی ساختار انتشار مطلب نموده است.

پرسشی ندارم فقط میخ وهام یک حرفی بزنم

+2 امتیاز
75 بازدید
سوال شده مهر 13, 1394 توسط نَغْـMـِهْـ... (6,040 امتیاز)
من سوالی ندارم فقط می خواهم بگم که من کسی هستم که می خواهم اینجا بخرم به مدیر هم ایمیل یا جیمیل طدم که بگم پس دارم امتیاز خودم می برم بلا به خاطر اینکه بهتر و امتیا بالای داشته باشم پس من از این به بعد مدیر اینجام اگه دوست داشته پک پیام خصوصی یا در پرسش سوال سوال بپرسید     با تشکر                   <؟>                 بای     بای

3 پاسخ

+1 امتیاز
پاسخ داده شده مهر 16, 1394 توسط بی نام
انتخاب شده مهر 18, 1394 توسط نَغْـMـِهْـ...

بهترین پاسخ
اول لطفا روي نوشتنتون دقت كنيد بعدشم

كومه خيلي. قديميه خيلي به كسي كه مثل شما تازه كاره. كومه رو بديم بدتر مي شه  هيچ كاربري راضي نيست دوباره. كومه بدبخت شه
+1 امتیاز
پاسخ داده شده مهر 13, 1394 توسط نَغْـMـِهْـ... (6,040 امتیاز)
من سوالی ندارم فقط می خواهم بگم که من کسی هستم که می خواهم اینجا بخرم به مدیر هم ایمیل یا جیمیل طدم که بگم پس دارم امتیاز خودم می برم بلا به خاطر اینکه بهتر و امتیا بالای داشته باشم پس من از این به بعد مدیر اینجام اگه دوست داشته پک پیام خصوصی یا در پرسش سوال سوال بپرسید     با تشکر                   <؟>                 بای     بای                 این پیام من بود اون بالا اینجا نوشتم خب ببینیید
0 امتیاز
پاسخ داده شده 6 آبان 1396 توسط miss_slow (470 امتیاز)
: ) اوهو
 چه جالب

می شه کومه رو نخری؟ می شه بد تر از اینش نکنی؟

کومه خیلی قدیمیه! به حدی که اگه امسالم بود می شد 3 سال که من توش کاربر بودمو با بقیه بچه ها توش زحمت کشیدیم که همش رفت هوا...حداقل اسمشو خراب نکنید

258 سوال

1,020 پاسخ

684 دیدگاه

325 کاربر

2 نفر آنلاین
0 عضو و 2 مهمان در سایت حاضرند
بازدید امروز: 243
بازدید دیروز: 1090
بازدید کل: 658677

کاربران برتر

کاربران عزیز لطفا به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید
به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید :به شبکه اجتماعی کومه بپیوندید