کاربران عزیز لطفا به فروم کومه بپیوندید به تالار کومه بپیوندید
سلام ،برای دستابی انجمن کومه به آدرس coome.ir بیایید.
+6 امتیاز
35.7k بازدید
سوال شده توسط (3.6k امتیاز)

سلام به همه ی برو بچه های سایت کومه

این بخش یه بخش پر طرفدار بین سایت های ایرانی شده که میتونید اتفاقاتی که تو زندگیتون براتون رخ داده و باعث ضایع شدن یا خیت شدن شما شده  و یا هر اتفاقی که خنده دار بوده رو اینجا در قسمت نظرات بنویسید تا همه دوستان ببینن و دور هم با هم بخندیم نه به هم. Smile

پی نوشته ها :

– هر اعتراف رو جداگانه بنویسید و ارسال کنید.

-اعترافات بعد از تایید مدیر بخش در سریعترین زمان نمایش داده میشه.

-از اعترافات خیلی خفن پرهیز کنید چون تایید نمیشه!Smile

-میتونید به هر اعتراف با زدن لایک (دکمه سبز) مهر تایید بزنید ببینیم کی از همه بیشتر لایک میخوره.

دارای دیدگاه توسط (4k امتیاز)
اعتراف میتونم که اصلا کومه ی اینجوری رو دوست نمیدارم ....راستی دوستای گلم هرکی میخواد باهام دوست شه به این ادرس farnaz15@chmail.irایمیل بده خوشحال میشم

14 پاسخ

+6 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (5.9k امتیاز)
اعتراف می کنم عاشق یکی از معلم هایم شدم . راستی از مدل جدید کومه اصلا خوشم نمیاد
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
اعتراف می کنم به خدا اعتقاد دارم حتا با این که به اندازه ی کافی مثل یک آدم خداترس رفتار نمی کنم.
+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (22.4k امتیاز)
اعتراف میکنم ازبچگی هراتفاقی می افتادحتی اگه منم مقصراون اتفاق نبودم باز می انداختن  سرمن
دارای دیدگاه توسط (20.1k امتیاز)
اصلا از مدل جدید کومه خوشم نمیاد
+5 امتیاز
پاسخ داده شده توسط

سلام من تازه اومدم تو سایت کومه همه میگن از مدل جدید کومه خوشم نمیاد مگه قبلا کومه چه شکلی بوده                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    لطفا یکی جواب بده 

دارای دیدگاه توسط (20.1k امتیاز)
کومه قبلا خیلی با صفا بود و پر از اعضای آنلاین که همش فعالیت می کردن و اصلا شبیه اینجا که فقط پرسش و پاسخ داره نبود کلی بخش داشت
ولی زدن کومه رو نابود کردن
دارای دیدگاه توسط (110 امتیاز)
اره خیلی  خوب بود من که  اتفاقات با شایان رو می نوشتم بعضیا جک    بعضیا احساساتی
بیشر با هم حرف می زید و لایک می کردیم  نیاز نبود عضو باشی   اصلا اول اولا  اول از همه چیز خیلی خوب بود یه صفخه سفید اولیش بعدش  شد سیاه ما همه  نارحت بودیم می گفتیم مانندقبلا ش کنن اما کاری کردن که تاعضو نباشی نتونی نظر بدی و بعدش من و ژینا و ملیکا و کیمیا و محمد اتینا و.... همه رفتیم چون عضو نبودیم الانم که من برگشتم  . دلم واسه خیلیا تنگ شده اما دیگه نمی شه چون عضو نیست ای کاش ماننده اول اولا می شد کاشکی خواهش می کنم مانند اول اولاش کنید
دارای دیدگاه توسط (100 امتیاز)
باباکومه قبلااینجوری نبودکه
قبلانظرهاخیلی مرتب چیده میشدند
قبلناارزوهاقشنگ بودن الان انگار....
اصلا قبلنااینطوری نبوددددددددددد
+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
اعتراف میکنم که...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

مگه به شما ربطی داره فضول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsa
+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
قصد فضولی نداشتیم
+2 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
ویرایش شده
کی مسعول این قسمته
+4 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
ویرایش شده
اعتراف میکنم که خییلی از مدل جدید کومه بدم میاد
دارای دیدگاه توسط (100 امتیاز)
کسی که سلول انفرادی را ساخت میدانست سخت ترین کار انسان تحمل خویشتن است...
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
اومممممممم کاشکی انلاین های بیش تری بود تا بروبچ خوش بودن
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط
یادش بخیر

کومه و داستاناش

کومه و ساعت های نشستن پای چت های بچه ها

اخ اخ

چقدر پست الکی گذاشته نشد برای خرید مدال :/

کل زحماتم بر باااد رفت

هییییییییییییییییییییییییییی

میخواستم یه گرونشو بخرم خخخخخخخ

چه باصفا بود

اینجا (سگ) هم پر نمیزنه :/
دارای دیدگاه توسط (190 امتیاز)
دارم پول دار میشم
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (200 امتیاز)
ویرایش شده توسط

من هم اعتراف می کنم به خدا اعتقاد دارم حتا با این که به اندازه ی کافی مثل یک آدم خداترس رفتار نمی کنم.

آموزش خوشنویسی
آموزش ماساژ
آموزش عكاسي
پرورش مرغ
آموزش مكانيك خودرو

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (250 امتیاز)
ویرایش شده توسط

منهم اعتراف میکنم که خییلی از مدل جدید کومه بدم میاد

آموزش ویولن/آموزش گیتار کلاسیک/آموزش دف /آموزش سنتور /آموزش گیتار پاپ/آموزش ارگ

0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط (470 امتیاز)
من واقعا اعتراف میکنم همچین کومه ای باشه که ادم بتونه حرفه دلشو بزنه ممنونم نفس از تهرانسر1394/10/23
0 امتیاز
پاسخ داده شده توسط

اعتراف میکنم دیروز سر امتحان ریاضی تقلب کردم

بازی آنلاین | online games دیجی ابزار وسایت | فروم
...