رفتن به مطلب
کومه

اینستاگرام کومه.jpg

پست های پیشنهاد شده

در ۱ ساعت قبل، Hediye گفته است :

مشابه داشته باشه یعنی چی؟

خب بنظرم چون پرتال زیرمجموعه انجمنه، مخاطبین ب وسیله پرتال با انجمن کومه اشنا میشن

راستی میخاستم یه چیز دیگه هم بگم. بنظرتون بهتر نیست اول کارای انجمن رو تموم کنیم بعد بریم سراغ پرتال؟ خیلی از کارا مونده. اینطوری نمیتونیم خوب به پرتال رسیدگی کنیم

با هدیه موافقم

خیلی کار مونده برای تکمیل انجمن

• سپاس 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 4 ساعت قبل، Hediye گفته است :

مشابه داشته باشه یعنی چی؟

خب بنظرم چون پرتال زیرمجموعه انجمنه، مخاطبین ب وسیله پرتال با انجمن کومه اشنا میشن

راستی میخاستم یه چیز دیگه هم بگم. بنظرتون بهتر نیست اول کارای انجمن رو تموم کنیم بعد بریم سراغ پرتال؟ خیلی از کارا مونده. اینطوری نمیتونیم خوب به پرتال رسیدگی کنیم

چون تو شرایط فعلی سخته بالا اومدن با این همه رقیب بزرگ بهتره اسمی باشه که سریع تو ذهن بمونه

مثلا یه مدت که بلاگفا اوج بود رسم شده بود همه یه فا اضافه میکردن

البته منظورم تقلید نیست منظورم تو ذهن موندنه

بله خیلیموافقم .قطعا باید کارای انجمن انجام بشه کم کم میریم سراغ اون بحث

• دمت گرم 2
  • سپاس 2

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

پیج اینستاگرام میتونه تبلیغ خوبی برای سایت باشه. 

و هم این که قطعا در اینده پولسازه

در خصوص ایجاد کانال تلگرامی هم باید برنامه ریزی های لازم صورت بگیره

برای موفقیت حتما نیازمند تبلیغات هدفمند تو این حوضه ها هستیم. 

و این که مطالب خاص، جالب و اختصاصی تو پیج یا کانال فقط لینکش گذاشته شه تا کاربر رو به سمت سایت هدایت کنه. 

ویرایش شده در توسط Reza
  • دمت گرم 1
  • سپاس 2

لینک به ارسال

یک پیشنهاد دارم که البته گروه ها و انجمن های زیادی دارن توش فعالیت میکنن و برای رسیدن بهش باید یه سیر خیلی طولانی طی بشه تا بتونیم رو دست همشون بزنیم

شما تو هر بخش تخصصی ای بخوای کار کنی بالاخره اینستاگرام یا فیسبوک یه جوری رو دستتون میزنن...ولی یکی از چیزایی که اون ها نمیتونن مانع بشن زدن انجمن رمانه..البته نه صرفا رمان بلکه انجمن جامعی که عمده فعالیتش رو بخش رمان نویسیه...یعنی چیزی شبیه نود و هشتیا...احتمال موفق شدن با توجه به کم بودن انجمنای رمان نویسی و عدم تواناییشون تو رشد کردن و رسیدن به اون چیزی که نود و هشتیا بود خیلی زیاده اگه واقعا روش کار بشه...اینایده یه بار جواب داده میتونه بازم جواب بده

• دمت گرم 1
  • سپاس 1

لینک به ارسال
در در 19 بهمن 1397 در 06:56، diba m گفته است :

یک پیشنهاد دارم که البته گروه ها و انجمن های زیادی دارن توش فعالیت میکنن و برای رسیدن بهش باید یه سیر خیلی طولانی طی بشه تا بتونیم رو دست همشون بزنیم

شما تو هر بخش تخصصی ای بخوای کار کنی بالاخره اینستاگرام یا فیسبوک یه جوری رو دستتون میزنن...ولی یکی از چیزایی که اون ها نمیتونن مانع بشن زدن انجمن رمانه..البته نه صرفا رمان بلکه انجمن جامعی که عمده فعالیتش رو بخش رمان نویسیه...یعنی چیزی شبیه نود و هشتیا...احتمال موفق شدن با توجه به کم بودن انجمنای رمان نویسی و عدم تواناییشون تو رشد کردن و رسیدن به اون چیزی که نود و هشتیا بود خیلی زیاده اگه واقعا روش کار بشه...اینایده یه بار جواب داده میتونه بازم جواب بده

بله مخصوصا اینکه 98 دیگه به اون شکل قدیمش وجود نداره

ولی مهمترین لازمش تولید محتوا و پابلیشر هاشه که ما کاربر کمی داریم

• دمت گرم 1

لینک به ارسال

دقیقا اما با تبلیغ درست و یه مدیریت خوب میشه جذب کرد نسل جدید رو

• دمت گرم 1
  • سپاس 1

لینک به ارسال

سلام عرض ادب.

سال نوتون مبارک عزیزان

میبینم که همه دوستان قدیمی اینجا جمعا خیلی خوشال شدم از این هم فکری هر پنج صفحه رم تک تکش خوندم دوست داشتم دنبال کنم ببینم آخرش ب کجا میرسید(الان پیش خودتون میگید چ بیکاری هستی تو);-). 

ب مدیریتم تبریک میگم موفق باشید.

ب نظرم تخصصتونو رو یک موضوع قرار ندید چون اونجوری تیم متخصص میخوایید و از این بچه ها یه تعدادشون شاید اون تخصص مورد نظرو داشته باشن و بقیه الک شن.مثلا گیم خانوما یجورایی حذف میشن چون زیاد ب گیم علاقه ندارن اکثرا.

از هر کی تو تخصص خودش استفاده کنید و اینم در نظر داشته باشید یکم انجمن پا بگیره کم کم افراد کار بلدو جذب میکنم.بر افرادی ک فعالیتم میکنن ایجاد انگیزه کنید حالا ب هر نحوی.

فقطااا قدر این بکسو بدون اقا مدیر اینارو باید سرتا پا طلا بگیرید ماههههن ماااه;-) 

ویرایش شده در توسط Saeed King
  • دمت گرم 2
  • سپاس 1

لینک به ارسال

سلام

عید بر شما مبارک باشه

بله واقعا قدردان تک تک عزیزان هستم ولی چه کنیم که سردی بر اعضا قالب شده یکدفعه که امیدوارم انرژی برگرده به همه ما

ببینیند دوستان هر کاری از دست شخص من برای ادامه راه این سایت و گرم شدن و ماندن چراغش باشه(چه مالی چه معنوی،همینطور که تا الان بوده) من انجام میدم ولی باید امیدوار باشیم و جا نزنیم

• دمت گرم 1

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه خود عضو کومه شوید و یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظرتان را ارسال کنید نیاز دارید که عضو کومه شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای مشارکت در کومه ابتدا ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری