رفتن به مطلب
کومه

اینستاگرام کومه.jpg

Admiral

دغدغه دوستان کومه ای (لطفا نظر بدید)

پست های پیشنهاد شده

@Admiral

عزیز،صحبت های شما کاملا اصولی هست.اما واقعا مشکل عدم رونق  ما سیستم و نوع نرم افزار مدیرت محتوا هست؟من فکر نمیکنم

بله جذابیت بصری خوبه اما جذابیت در گرو فعالیت شکل میگیره

من بازم فکر میکنم راه جذب و بیرون رفتن از این خمودگی بیش از حد سایت بالا آوردن همون پیج اینستا هست(که در کنارش هم میشه ارجاعات داد به سایت هم فروش و کسب درآمد)

بیایید دوستانی که دلسوزند و علاقه مند هستند هر کدام در یک زمینه به ارسال پست در پیج کنن

بعد کم کم که کمی عضو و مخاطب فعال که گیر اوردیم میتونیم اینجارو سروسامون بدیم

• دمت گرم 3

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@Modir

یعنی از بین اون همه بند هایی که گفتم فقط و فقط مدیریت محتوا رو دیدید؟ 😅

البته نظر شخصی بودن و بهرحال راهکار اصلی دست شماست.

• سپاس 1
  • باحال گفتی 1

لینک به ارسال

گفتم که همه بندها قابل اجرا و صحیحه و لازمش داشتن حداقل عضو فعاله و فکر میکنم پیج اینستا عضوگیری خوبی داشته باشه در صورت اجرا و فعال شدن

• دمت گرم 3

لینک به ارسال

سلام من تازه اینجا رو دیدم و حقیقتا خیلی خوشحال شدم دوباره کومه برگشته همونطوری که وقتی بسته شد خیلی ناراحت شدم.

به نظر من اولین کار تبدیل اینجا به mybb هست مثل قدیما بشه.

بقیه رو نمیدونم ولی من خدایی رغبت نمیکنم تو انجمنی که ips یا زنفورو باشه فعالیت کنم یا حتی ثبت نام کنم.

میگم به نظر من mybb بشه خیلی جذاب تر میشه اینجا و چیزی که هست اگه در مورد mybb کمک خواستین درخدمتم.

• دمت گرم 1
  • سپاس 1

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام .

من تازه کومه رو پیدا کردم ، درسته که مثل قبل نیست ولی همین که هست خودش یه دلگرمیه💕

من تخصصی توی سایت و این چیزا ندارم :))

به عنوان یه مصرف کننده میتونم نظر بدم فقط :))

من عاشقه سریال دیدنم ، و واقعا بحثی هست که میتونه کلی شرکت کننده داشته باشه ، کلی طرفدار ، کلی آدم که دنبال دیالوگای خاصن و ... . ولی تو یکی از نظرا دیدم که گفته بودن که سلایق دیگه رو هم در نظر بگیریم من کاملا موافقم ولی حداقل برای شروع و جذب دنبال کننده میشه روی این قسمت تمرکز بیشتری داشت . و اصلا هم مطلب کم نمیاریم برای سریال ها .

و اینکه کلا چه من و چه دوستای من ، دیگه برای گذروندن وقت زیاد روی سایتا حساب نمیکنیم ، یا تلگرام میریم یا اینستا و یا اپلیکشینایی که الان موجود هست برای بازیهای آنلاین و دسته جمعی . و بیشتر از طریق بقیه چیزها با سایتا آشنا میشیم ، مثلا برای یک فروشگاه اول پیج اینستاشونو میبینیم بعد میریم تو سایتش .

به نظر من اول از همه باید حسابی پیج کومه رو سر و سامون بدیم . میتونیم پیج اینستای کومه رو تبدیل به یک مجله ی مجازی فعال و پرطرفدار کنیم ، یک‌مجله که هم بخش سلامت داره، هم سریال،هم سرگرمی،هم روانشناسی و ... . هم مفیده ، هم سرگرم کننده و هم همه نوع سلیقه رو میتونه پوشش بده . و برای شروع با تمرکز روی قسمت فان و سریالش ، میشه فالورای بیشتری جذب کرد چون معمولا اینجور چیزهارو shareمیکنن برای دوستاشون .

ویرایش شده در توسط behnaz
  • دمت گرم 2
  • سپاس 1

لینک به ارسال

در کل به نظرم پیج اینستای کومه میتونه مهمترین منبع برای رشد و گسترش دوباره ی کومه ی عزیز ما باشه :)💕

اول از همه اینکه باید خاص باشه ! چیزای تکراری نداشته باشه . مثل چیزی که با یه سرچ ساده میتونن توی صدها مرجع پیدا کنن . چیزهایی باشن که واقعا نیازه اما زیاد کسی راجع بهشون صحبت نکرده .

ظاهر پیج خوشگل و تمیز باشه 🙂 مثله کاری که بلاگرا دارن انجام میدن برای پیجشون .

اگه فعال بشه با پشتکار بچه های کومه واقعا میتونه به یکی از بهترین مجله های اینترنتی تبدیل شه ! 

• دمت گرم 2
  • سپاس 2

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه خود عضو کومه شوید و یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظرتان را ارسال کنید نیاز دارید که عضو کومه شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای مشارکت در کومه ابتدا ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری