رفتن به مطلب
کومه

اینستاگرام کومه.jpg

Reza

چرا انجمن ها رو میریزید تو کومه ها!

پست های پیشنهاد شده

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام و درود

به عنوان عضو کوچکی از  کومه جمع شدن مجدد این خانواده رو تبریک میگم.

این خیلی خوبه که داریم دوباره به همون جمع گرم و صمیمی بعد 3 سه سال برمیگردیم.

شاید سه سال خیلی وقت زیادی نباشه در ظاهر.اما تو سه سال خیلی چیزا عوض شده.

من نمیدونم مدیریت انجمن کیه. ولی هر کسی هست داره همون مسیر غلطی رو میره که ادمین های دیگه رفتن.

از دلیل های مهم افت انجمن کومه همین شبکه های اجتماعی بود که باعث شد انجمن روز به روز افت کنه.

و این که دوستان  طریق شبکه های اجتماعی با هم ارتباط داشته باشن.

بزارید واقع بین باشیم:

بعد سه سال دیگه کسی مثل دستکاه کپی نمیاد زرت و زرت تاپیک بزنه تا شاید دو سه تا اعتبار بگیره و یه رخی از خودش تو صفحه اول انجمن نشون بده.

بهشون میگفتن شاخای کومه ای! الان دیگه منقرض شدن جاشونو به شاخای اینستا دادن.

حالا طرف اون موقع خیلی میخواست شق القمر کنه یکم بیشتر تلاش میکرد میشد یه مدیر بخشی چیزی.

الان دیگه هر کسی واسه خودش یه پا ادمینه.

الان 10 نفر عضویم وجدانن بچه ها جواب بدین کدوماتون هنوزم تو فروم های تفریحی فعالیت دارین؟

ادمین عزیز خودتو جای کاربر بزار اگه این جا مال تو نبود یه دقیقه هم اینجا مینشستی فعالیت کنی تا شایدفلانی تو رو مدیر بخش فلان جای انجمن کنه؟؟

آمار گرفتن 70 درصد کاربر های اینترنت عضو شبکه های اجتماعی هستن.

شما که جز 30 درصدایی چه برنامه ای واسه جذب اون 70 درصد کاربر داری؟

اشتباهتون این بوده که فکر کردید کومه یه انجمنه!

ما این جا دنبال انجمن نیستیم.هیچکس به خاطر این که اینجا یه انجمنه عضو سایت نشده.

به خاطر کومه بودنشه که عضو شدن!

شما خیلی پیش پا افتاده موضوع رو نگاه میکیند.

شما قطعا برای اهداف تجاریتون رو حضور ما حساب کردید.

میانگین سنی تو فروم قدیمی 14 تا 17 سال بود.

الان شده 19 20 سال!

بعد الان اومدی سایت کودک نوجوان و مدرسه زدی.

من الان با این پشم وسیبیلم چجوری بیام این جا وقتمو بگذرونم.

بعد حالا انتظار داری دست رفیقامم بگیرم بیارم؟

این نشون میده که شما هیچ درکی از شرایط اینجا ندارید

1)هیچوقت به این جا نباید به چشم فروم نگاه بشه.این جا فراتر از یه فرومه.

2)یه شروع قدرتمندانه میخوایم تا یه شروع رو به افول

3)حتما از اعضای قدیمی کمک بگیرید

4)اینجا یه پتانسیل عالی برای رشد و پیشرفت داره به شرط این که درست استفاده شه

5)موضوع انجمن باید جذاب باشه چیزی باشه که از شبکه های اجتماعی متمایز تر بشه

6)کومه خانوادس فروم نیست

7)قطعا تعطیلی مجدد این جا شکست بزرگی میتونه باشه

8)در مورد گذشته این فروم از بقیه اطلاعات کسب کنید

بدون تعارف میگم انقدر به حضور ما یا این که دم به دقیقه اعضا سایت بالا میره دل نبدید.

اگه همین مسیرو بری قطعا یه جا به تعطیلی کشیده میشه.

بازم میگم کومه  انجمن نیست.

اگه تونستید واقعا این جا رو کومه کنید اون موقع هست که موفق میشید.

رو کمک من هم تا جایی که قدرشو بدونید میتونید حساب کنید. من ایده های خوبی دارم.

موفق باشید...

ویرایش شده در توسط Reza
  • دمت گرم 2
  • سپاس 3
  • ناراحت گشتم 1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جالبه اینقد خستم ک نمیتونم پست بزارم

لینک به ارسال

سلام بر رضا جان

آقا من که شمادوستان رو نمیشناختم ولی با دیدن بخشهایی از انجمن قبلی و با این حجم از علاقه شدید به کومه واقعا به این یقین رسیدم که شما فوق العاده اید.تک تکتون

با حوصله صحبت هاتو خوندم رضاجان، وبا دقت لطفا همگی پاسخم رو به رضا که برای همه هست در واقع بخونید:

• با امید به خدا و یقین کامل  سایتی که 2 3 روز تا نابودیش مونده بود بالا آوردم،و تنها دلیلش تعداد مجموع کاربران بخش بازی و انجمن بود و حالا میفهمم که بیشتر از کاربر هستن و واقعا یه خانواده بودن
  • آره شبکه ها اجتماعی و موبایل جای خودشو گرفته شایدم بیشتر از 70 درصد اما یه سوال،توی این 70 درصد چند صدم درصدش برای این قشر وسیع کودک و نوجوان بستر آمادس و فعالیت اختصاصی میکنه؟
  •  
  • در مورد ریش و سن که میگی،شما معلم دبستان و دبیرستانتون هم سن شماست که درس یادتون میده؟یا بزرگتره؟ شما ها بزرگتریید برای کوچکترا مثل همون معلمامون حالا به یه نحو دیگه،در ضمن شما چون نزدیک بودی به نیازاشون درک خیلی بالاتری دارید نسبت به دیگران،چرا از این بعد نمیبینی؟
  • بحث اقتصادی؟؟نگاه اقتصادی؟؟؟  برای خرید سایتی که بازدیدش 4 5 سال قبل از 100000 هزار رسیده به زیر 1000 و کمتر ،نگاه اقتصادی بوده؟؟؟بعد توی این اوضاع قیمت هاست
  • تنها دلیلش فقط فقط برای بچه های کشورم بوده که میبینم دارن هرز میرن توی اینستا و....

دوستان به این حرف فقط فکر کنید،پس فردا فرضا همه ما بچه دار بشیم،چه جیزی بهتر از اینکه یه چیزیه که اسمش کومه هست، منه پدر منه مادر بچه ام و نوجونمو با خیال راحت به کومه میسپرمش،چیزی بهتر از این هست؟

به فکر اینکه موبایل اومده،کسی انجمن نمیره،شبکه اجتماعی باحاله،انجمن قدیمیه و... نباشید اینجا توانایی اینو داره که بر پایه نرم افزار موبایلی در آینده به صورت یک آپ برای آی او اس و آندروید در بیاد و مورد استفاده قرار بگیره.همه کار میشه کرد اما باید بخواهیم

دوستان،با کمک خدا و حمایت شما باور کنید میشه سایت رو تبدیل به یه مرجع برای قشر وسیع و طالب مملکت کرد

ویرایش شده در توسط modir
اشتباه لپی جابجایی رضا و سپهر:)
  • دمت گرم 2

لینک به ارسال
در 12 ساعت قبل، modir گفته است :

سلام بر رضا جان

آقا من که شمادوستان رو نمیشناختم ولی با دیدن بخشهایی از انجمن قبلی و با این حجم از علاقه شدید به کومه واقعا به این یقین رسیدم که شما فوق العاده اید.تک تکتون

با حوصله صحبت هاتو خوندم رضاجان، وبا دقت لطفا همگی پاسخم رو به رضا که برای همه هست در واقع بخونید:

• با امید به خدا و یقین کامل  سایتی که 2 3 روز تا نابودیش مونده بود بالا آوردم،و تنها دلیلش تعداد مجموع کاربران بخش بازی و انجمن بود و حالا میفهمم که بیشتر از کاربر هستن و واقعا یه خانواده بودن
  • آره شبکه ها اجتماعی و موبایل جای خودشو گرفته شایدم بیشتر از 70 درصد اما یه سوال،توی این 70 درصد چند صدم درصدش برای این قشر وسیع کودک و نوجوان بستر آمادس و فعالیت اختصاصی میکنه؟
  •  
  • در مورد ریش و سن که میگی،شما معلم دبستان و دبیرستانتون هم سن شماست که درس یادتون میده؟یا بزرگتره؟ شما ها بزرگتریید برای کوچکترا مثل همون معلمامون حالا به یه نحو دیگه،در ضمن شما چون نزدیک بودی به نیازاشون درک خیلی بالاتری دارید نسبت به دیگران،چرا از این بعد نمیبینی؟
  • بحث اقتصادی؟؟نگاه اقتصادی؟؟؟  برای خرید سایتی که بازدیدش 4 5 سال قبل از 100000 هزار رسیده به زیر 1000 و کمتر ،نگاه اقتصادی بوده؟؟؟بعد توی این اوضاع قیمت هاست
  • تنها دلیلش فقط فقط برای بچه های کشورم بوده که میبینم دارن هرز میرن توی اینستا و....

دوستان به این حرف فقط فکر کنید،پس فردا فرضا همه ما بچه دار بشیم،چه جیزی بهتر از اینکه یه چیزیه که اسمش کومه هست، منه پدر منه مادر بچه ام و نوجونمو با خیال راحت به کومه میسپرمش،چیزی بهتر از این هست؟

به فکر اینکه موبایل اومده،کسی انجمن نمیره،شبکه اجتماعی باحاله،انجمن قدیمیه و... نباشید اینجا توانایی اینو داره که بر پایه نرم افزار موبایلی در آینده به صورت یک آپ برای آی او اس و آندروید در بیاد و مورد استفاده قرار بگیره.همه کار میشه کرد اما باید بخواهیم

دوستان،با کمک خدا و حمایت شما باور کنید میشه سایت رو تبدیل به یه مرجع برای قشر وسیع و طالب مملکت کرد

میدونستی کسی که پستو نوشته رضاس نه من ؟:| مرسی که اینقد توجه داری ک حتا اسمارم نخوندی

• باحال گفتی 1

لینک به ارسال

@Reza

سلام رضا جان خوبی؟ داداش خبری ازت نیست دلمون برات تنگ شده. راستی پشم و سیبیلاتم مبارکه بسلامتی 😅

من با حرفات موافقم بجز یه قسمتش که گفتی کومه انجمن نیست کومه خانوادس. حالا فرض کنیم حق با تو باشه کومه صرفا بخاطر سایت کومه نبود بخاطر اعضا و به قول تو خانواده بود. من بیشتر از دوبار شدیدا تلاش کردم اگه یادت باشه که این خانواده از هم نپاشه. انجمن زدم از جیب خودم از وقت خودم از همه چیم گذاشتم براش ولی کی پشیزی اهمیت داد؟ درسته اوایلش دو سه ماه چند نفر انگشت شماری جمع شد ولی آخرش چی شد؟ روزی شد که توی یه ماه تنها کاربر آنلاین خودم بودم. اینجا فضای مجازیه. اینجا خانواده نیست. حامد ، رضا یا هرکی فقط یه عنوان مجازی برای تفریح و گذراندن وقت برای بقیه بود. فکر میکنی کسی برای این خانواده ای ک میگی ارزش قائله؟ خب کو کسایی که میگفتن ما تا آخر با کومه ایم؟ نفر میشناسم که بعد این تو تلگرام هرچند روز یبار با هم در ارتباط بودیم ولی یهو دیلیت اکانت کرد و یهو غیب شد. یه نفر یا دو نفر هم نیستن. خیلی ها اینجوری شدن. تا وقتی سرگرمشون کنی هستن بعدش میرن دنبال یه سرگرمی تازه تر. خانواده در فضای مجازی معنی نداره. تو دنیای واقعی هم والا نمیشه به کسی اعتماد کرد چه برسه مجازی.

وقتی پرتال داشت 10-15 تا نویسنده داشت ولی نصف کل مطالبش مال من بود. نمیدونم تجربشو داری یا نه ولی نوشتن توی وردپرس هزار برابر بیشتر از انجمنا دنگ و فنگ داره. حتی توی انجمن چقدر با مسابقات و پیام دادن به این و اون سعی کردم نگهشون دارم؟ خودت بودی اگه یادت بیاد شاهد هم بودی که آخرش مدیریت و معاون محترمشون چجوری جواب همه زحمات من و یا حتی خیلی بچه های دیگه رو دادن. هیچوقت هم ازشون نمیگذرم.

برای همین میگم دنبال خانواده توی فضای مجازی نباش. اینجا اگه من یا شما بمیریم هم کسی نمیفهمه حتی اگه بفهمن هم یچی میچسبونن پشتش هرهر میخندن.

این یه تجربس که بهای سنگینی بابتش دادم. ازش استفاده کن تا خودت تجربه نکنی 🌺

• دمت گرم 2
  • ناراحت گشتم 1

لینک به ارسال

سلام

همه صحبتا رو خوندم. اما نگرانیم اینه که میتونیم با این وضعیت جذب کاربر داشته باشیم یا نه؟

همینطور که مشخصه انجمن قراره به صورت اختصاصی تمرکزشو بذاره رو کودکان و نوجوانان. بی مقدمه بگم، من فکر نمیکنم بتونیم نیاز کودک و نوجوانان رو اینجا براورده کنیم. چون همینطور که رضا بهش اشاره کرد، میانگین سنی افرادی که هنوز توی فروم ها فعالیت دارن حدودا 19 و 20 ساله. من فکر میکنم کودک و نوجوان امروزی حتی اسم انجمن هم به گوششون نخورده! به قول رضا همشون یه پا ادمینن و کانال دارن و تو شبکه های اجتماعی فعالیت دارن.

من میدونم که شما ادمین محترم میخای برای نوجوانان یه سرگرمی سالم تهیه کنی ولی این کاری نیست که به این سادگیا بتونیم انجامش بدیم. و نکته دیگه اینکه مایی که الان عضو انجمنیم دیگه کودک محسوب نمیشیم و دلیلی که به خاطرش عضو شدیم این بود که از بودن در کنار هم لذت ببریم و خودمون بتونیم از مطالب انجمن بهره ببریم و استفاده کنیم. من فکر میکنم اگه ما بتونیم کاربری رو به اینجا جذب کنیم، اون کاربر کودک یا نوجوان نیست.

به پیشنهادم فکر کنید لطفا.

• دمت گرم 3
  • سپاس 2

لینک به ارسال

بچه ها باید حرکت کرد،اگر بعد از تلاش به نتیجه نرسیدیم اون موقع باید گفت مثلا همه یه پا ادمین شبکه اجتماعی هستند!

یکم با ایده های جدید شروع به کار و فعالیت کنیم اگر درجا زدیم اونوقت اینجور فکرارو میکنیم

برای هدفتون ارزش قائل باشید

به عنوان مثال تالار گفتگو نی نی سایت رو ببینید،تخصصی روی بخش نی نی و مادر تمرکز داره ،رتبه 14 بازدید سایت ایران هست بالاتر از خیلی از سایت های معروف!هدفمند بودن غیر رقابتیه و با تلاش دست یافتنی

هر کمکی از دست من بربیاد برای ایده هاتون انجام میدم.فقط نترسید بچه ها..

• دمت گرم 3

لینک به ارسال

موقعی که اینجا عضو شدم 11 سالم بود ولی الان 18 سالمه  واقعا میانگین سنی اینجا بالا رفته

در مورد اقا حامدم اینم بگم ک ه ما مقضر مبودیم اینجا پاشید از هم ادمین جدیدی که بعد علی اومد داغون بود هاست اینجارو فروخت به یکی مه اینجارو پرسش پاسخ کرد سال 94 و همه خاطراتمونو از بین برد

من خودم تا نه ماه پیش ازبچه ها بی خبر بودم تا اینکه هدیه و بقیه رو پیدا کردم تو تلگرام 

اگه قرار باشه اینجا دوباره کومه بشخ قطها بیشتر تز یک سال زمان می بره

و از خودمون شروع میشه  همچنین باید تبلیغ مداوم صورت بگیره و اکثر گروه های تلگرام و جاهای دیگه معرفی بشه تا به عنوان انجمن بشناسن همه وگرنه حرفامون فقط کاسه داغ تر از اشه 

به حرفام فکر کنید

• دمت گرم 2
  • سپاس 1

لینک به ارسال

خب .. فکر میکنم رضا گفت یه ایده هایی داره

روو کن برادر ..

من واقعا ایده ای ندارم الان، باید فک کنم و یکم سایتا رو بالا پایین کنم تا یه چیزی دستم بیاد.

• سپاس 2

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، Admiral گفته است :

@Reza

سلام رضا جان خوبی؟ داداش خبری ازت نیست دلمون برات تنگ شده. راستی پشم و سیبیلاتم مبارکه بسلامتی 😅

من با حرفات موافقم بجز یه قسمتش که گفتی کومه انجمن نیست کومه خانوادس. حالا فرض کنیم حق با تو باشه کومه صرفا بخاطر سایت کومه نبود بخاطر اعضا و به قول تو خانواده بود. من بیشتر از دوبار شدیدا تلاش کردم اگه یادت باشه که این خانواده از هم نپاشه. انجمن زدم از جیب خودم از وقت خودم از همه چیم گذاشتم براش ولی کی پشیزی اهمیت داد؟ درسته اوایلش دو سه ماه چند نفر انگشت شماری جمع شد ولی آخرش چی شد؟ روزی شد که توی یه ماه تنها کاربر آنلاین خودم بودم. اینجا فضای مجازیه. اینجا خانواده نیست. حامد ، رضا یا هرکی فقط یه عنوان مجازی برای تفریح و گذراندن وقت برای بقیه بود. فکر میکنی کسی برای این خانواده ای ک میگی ارزش قائله؟ خب کو کسایی که میگفتن ما تا آخر با کومه ایم؟ نفر میشناسم که بعد این تو تلگرام هرچند روز یبار با هم در ارتباط بودیم ولی یهو دیلیت اکانت کرد و یهو غیب شد. یه نفر یا دو نفر هم نیستن. خیلی ها اینجوری شدن. تا وقتی سرگرمشون کنی هستن بعدش میرن دنبال یه سرگرمی تازه تر. خانواده در فضای مجازی معنی نداره. تو دنیای واقعی هم والا نمیشه به کسی اعتماد کرد چه برسه مجازی.

وقتی پرتال داشت 10-15 تا نویسنده داشت ولی نصف کل مطالبش مال من بود. نمیدونم تجربشو داری یا نه ولی نوشتن توی وردپرس هزار برابر بیشتر از انجمنا دنگ و فنگ داره. حتی توی انجمن چقدر با مسابقات و پیام دادن به این و اون سعی کردم نگهشون دارم؟ خودت بودی اگه یادت بیاد شاهد هم بودی که آخرش مدیریت و معاون محترمشون چجوری جواب همه زحمات من و یا حتی خیلی بچه های دیگه رو دادن. هیچوقت هم ازشون نمیگذرم.

برای همین میگم دنبال خانواده توی فضای مجازی نباش. اینجا اگه من یا شما بمیریم هم کسی نمیفهمه حتی اگه بفهمن هم یچی میچسبونن پشتش هرهر میخندن.

این یه تجربس که بهای سنگینی بابتش دادم. ازش استفاده کن تا خودت تجربه نکنی 🌺

سلام حامد جان 

همه ما خانواده خودمون رو داریم اطرافمون پر آدمه. 

تو الان برو دو تا فروم بخر کلا تعطیل کن سه سال بعد بیا ببین دوباره با همین شرایط مواجه میشی یا نه. 

من غیر از اینجا عضو دو فروم دیگه بودم. همین یه فروم بود که به دلم چسبید. 

اگه بگی دقیقا این جا چیکار میکنی من حرف خودمو پس میگیرم. 

• سپاس 2

لینک به ارسال

سلام 

آقای مدیر، این عالیه که امید دارین و قطعا هدفی هم دارین کنارش واسه پیشرفت کومه.

این انرژی و امیدتون باعث انگیزه ی بیشتر کاربرا میشه.

بعضی از دغدغه های بچه ها  به نظرم بجاست چون از وقتی نوجوان بودن عضوی از این خانواده بودن و وقتی یهو افول کرد کومه واقعا دردش رو همه چشیدیم.

مطمینا با تصمیمات خوبتون و در نظر گرفتن انتقادای بچه ها ان شاالله آینده ی اینجا روشن بشه.

من هرکاری کردم واسه اینجا صرفا دلی بود(البته همچین کار خاص یا ویژه ای نکردم، سرزدن و چندتا پست گذاشتن.حتی وقتی مسئول بودم اصلا دوره ی درخشانی نداشتم.)

و چه حالا و چه تا همیشه هرکاری ازم بربیاد دریغ نمی کنم، امیدوارم بتونم مفید باشم.

ممنون قبل از تموم شدن انقضا تمدید کردین، امیدوارم تو این مسیر شاهد موفقیت و پیشرفت باشیم.

• دمت گرم 1
  • سپاس 2

لینک به ارسال

اون کومه ی سابقی که شما الان میخوای از نو بسازی اون زمان اکثریتش تینیجر بودن و تعدادی هم بالای 20 سال داشتیم 

ولی الان بعد گذشت اون همه مدت شرایط کاملا برعکس شده.. اکثریت ما الان بالای 20 سال دارن! 

فکر نمیکنین اسم مدرسه ی کودکان خیلی مناسب ما نباشه؟ 

و شما میخوای به صورت اختصاصی اینجا رو برای کودکان کنی .. من فعلا به این که اونا میان یا نه کاری ندارم 

ولی اخه مگه ماها که نه کودکیم نه تمایلی به معلم کودکان بودن داریم هویجیم؟ 

خب ما دنبال سرگرمی خودمون و اون کومه ی سابقیم.. بدون اختصاص به هیچ رنج سنی ای 

کومه همچین انجمنی نبود و فکر نمیکنم اعضای قدیمی هم الان با این سن همچین چیزی رو بخوان

اگه میخواین هدف خودتون رو دنبال کنینو اختصاصش بدین به کودکان که خب موفق باشین 

اما اگه میخواین "کومه" رو برگردونین فکر میکنم در قدم اول باید اسم مدرسه ی کودکان رو عوض کنین که از وقتی وارد شدم دارم بخاطرش سر هدیه غر میزنم =\ 

ویرایش شده در توسط Saba
  • دمت گرم 2
  • سپاس 1

لینک به ارسال

سلام تمام نظرات رو خوندم بعضی از بچه ها درست میگن ما اون موقع هممون خیلی سنمون کم بود و از اولش با کومه بودیم تا اینکه کومه رو خراب کردن

الان دیگه هممون سنمون بالاتر از 20 هستش و بهتره که اسم کودک و نوجوان برداشته بشه و فضای اینجا بشه مثل قبل کومه گرم و صمیمی الان که می بینم همه بچه هایی که الان اینجا هستن همشون از قدیمی های اینجان و من خیلی خوشحالم که هنوزم کومه همونجور که من دوسش دارم و امیدوارم پا بگیره و درست بشه بقیه بچه ها هم همین رو می خوان

من هر کمکی که از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم و همه جوره حاظرم کمک کنم تا کومه پا بگیره و بشه همون کومه قبلی

• دمت گرم 3
  • سپاس 1

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، Reza گفته است :

سلام حامد جان 

همه ما خانواده خودمون رو داریم اطرافمون پر آدمه. 

تو الان برو دو تا فروم بخر کلا تعطیل کن سه سال بعد بیا ببین دوباره با همین شرایط مواجه میشی یا نه. 

من غیر از اینجا عضو دو فروم دیگه بودم. همین یه فروم بود که به دلم چسبید. 

اگه بگی دقیقا این جا چیکار میکنی من حرف خودمو پس میگیرم. 

دقیقا؟؟

والا همین حرفا رو قبل از تو منم به مدیر گفتم ولی خب رغبت و علاقه زیادی داشتن منم برای همین با علم اینکه اوایل شروع هر سایتی سخته تا مدت کوتاهی بهشون کمک میکنم.

• سپاس 1

لینک به ارسال

بهرحال الان کسی که مالک این سایته شما هستین و میخاین در همین زمینه فعالیت کنین، و افرادی رو جذب میکنید که علاقمند باشند

در نتیجه فعالیت من تو این سایت، همینجا تموم میشه. و موفق باشید. 🌺

• سپاس 1

لینک به ارسال

از مشارکت همه خوشحالم و این نشون دهنده دلسوزی شما برای کومه هست

ببینید ما میخواهیم با هم فکر کنیم و ایده های مختلف رو مطرح کنیم و یه نتیجه برسیم

اجبار و یا تحمیل ایده من یا ایده هرکس دیگه ای نیست ،ما شروع کار هستیم و همه هدفمون بالا بردن کومه هست

بحث کار روی اون گروه سنی ایده بنده بود که حالا مخالف و موافق داشت و داره هر کسی دیگه هم اگر واقعا میخواد کمک کنه هر ایده ای که داره رو مطرح کنه و یه تصمیمی همگانی و با رای گیری انجام میدیم،قطعا هدف اصلی خود بنده بالابردن بازدید کننده برای سایت هست،که اون ایده چون کم کار شده توی فضای اینترنت ایران یه فرصت خوبی فکر میکردم باشه ولی وقتی مشارکت و مشاهدات کم باشه باید فکر دیگه ای کرد.

پس لطف کنید همینجا فکرا و ایده هاتون رو بفرمایید تا تصمیم بگیریم

• دمت گرم 2

لینک به ارسال

سلام

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

خیلی وقت بود همچین جایی پست نداده بودم😆

اینکه میگین کودک و نوجوان برا اسم یا رنجه سنی مناسب نیست.بدم نمیگین ولی آیا شما خودتون کودک درون ندارین 😂😂😂من که دارم خیلی هم فعاله😂😂

اسم و تیزر و اینا زیاد ملاک نیست.مهم فعالیت خود کومس

اگه یادتون بیاد قبلا که همتون کوچولو تر بودین احمد نامی بود 29 سال سن داشت ولی تو کومه بود یادتون که میاد.خودشم گیم ساز بود

یه جوابم به هدیه بدم.اخه بچه همه میگن ای کاش بچه بودیم الان جوش میزنی که من بزرگ شدم اسمش کودک باشه نمیام😂😂😂جوانی کجایی که یادت بخیر

• دمت گرم 2
  • سپاس 1
  • باحال گفتی 1

لینک به ارسال
در در 9 آذر 1397 در 17:36، Modir گفته است :

بچه ها باید حرکت کرد،اگر بعد از تلاش به نتیجه نرسیدیم اون موقع باید گفت مثلا همه یه پا ادمین شبکه اجتماعی هستند!

یکم با ایده های جدید شروع به کار و فعالیت کنیم اگر درجا زدیم اونوقت اینجور فکرارو میکنیم

برای هدفتون ارزش قائل باشید

به عنوان مثال تالار گفتگو نی نی سایت رو ببینید،تخصصی روی بخش نی نی و مادر تمرکز داره ،رتبه 14 بازدید سایت ایران هست بالاتر از خیلی از سایت های معروف!هدفمند بودن غیر رقابتیه و با تلاش دست یافتنی

هر کمکی از دست من بربیاد برای ایده هاتون انجام میدم.فقط نترسید بچه ها..

پیشنهاد من اینه یه اطلاعیه قرار بدید و بقیه رو تشویق کنید که ایده هاشون رو PM کنن واستون بعد از یه مدت یه نظرسنجی بزارید طرح های خوب رو به رای بزارید. 

• دمت گرم 1

لینک به ارسال
در 5 ساعت قبل، devilmask گفته است :

سلام

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

اینکه میگین کودک و نوجوان برا اسم یا رنجه سنی مناسب نیست.بدم نمیگین ولی آیا شما خودتون کودک درون ندارین 😂😂😂من که دارم خیلی هم فعاله😂😂

اگه یادتون بیاد قبلا که همتون کوچولو تر بودین احمد نامی بود 29 سال سن داشت ولی تو کومه بود یادتون که میاد.خودشم گیم ساز بود

یه جوابم به هدیه بدم.اخه بچه همه میگن ای کاش بچه بودیم الان جوش میزنی که من بزرگ شدم اسمش کودک باشه نمیام😂😂😂جوانی کجایی که یادت بخیر

سلام

من نگفتم جایی که اسم کودک باشه فعالیت نمیکنم. به فعالیت اختصاصی در زمینه کودک و نوجوان علاقه ای ندارم.

لینک به ارسال
در هم اکنون، Hediye گفته است :

سلام

من نگفتم جایی که اسم کودک باشه فعالیت نمیکنم. به فعالیت اختصاصی در زمینه کودک و نوجوان علاقه ای ندارم.

اها این شد.افرین بر تو

لینک به ارسال
در 22 ساعت قبل، Reza گفته است :

پیشنهاد من اینه یه اطلاعیه قرار بدید و بقیه رو تشویق کنید که ایده هاشون رو PM کنن واستون بعد از یه مدت یه نظرسنجی بزارید طرح های خوب رو به رای بزارید. 

خیلی خوبه

زحمت تاپیک و توضیحات با شما

لینک به ارسال
در در 14 آذر 1397 در 10:29، devilmask گفته است :

سلام

خوبین؟خوشین؟سلامتین؟

سلام 

خیر مقدم.ممنون از انرژی مثبتی که داری   

لطفا تاپیک جامع معرفی اعضای کومه  خودتو معرفی کن بشناسمتون

لینک به ارسال
در 6 ساعت قبل، Modir گفته است :

سلام 

خیر مقدم.ممنون از انرژی مثبتی که داری   

لطفا تاپیک جامع معرفی اعضای کومه  خودتو معرفی کن بشناسمتون

ممنون

سکرت حسش بیشتره😂😂😂

البته قدیمیا میشناسن 

لینک به ارسال
در در 15 آذر 1397 در 14:27، Modir گفته است :

خیلی خوبه

زحمت تاپیک و توضیحات با شما

بهتره خود مدیریت اقدام کنه چون هم بیشتر مایه دلگرمیه و هم این که شما به واسطه پنل مدیریتتون بهتر میتونید اطلاع رسانی کنید یه کاربرا با پیام خصوصی. 

• سپاس 1

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Reza گفته است :

بهتره خود مدیریت اقدام کنه چون هم بیشتر مایه دلگرمیه و هم این که شما به واسطه پنل مدیریتتون بهتر میتونید اطلاع رسانی کنید یه کاربرا با پیام خصوصی. 

بعضی از دوستان بصورت خصوصی نظرات و ایده هاشون رو میدن.شما اگر ایده یا پیشنهادی داری بگو

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه خود عضو کومه شوید و یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظرتان را ارسال کنید نیاز دارید که عضو کومه شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای مشارکت در کومه ابتدا ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری